FESTIVAL INCENDIO

7. a 8. září se v Litoměřicích konal již tradiční festival ohně a pohybu – Incendio. Tento festival pořádají 2 známé skupiny T.E.T.R.I.S. a Vox Luminas. My jsme již několikrát slibovali svou alespoň informativní účast, a letos nám to konečně vyšlo, a tak jsme neváhali a přihlásili se do páteční soutěže, a to v obou kategoriích – Improvizace i Show. Kategorie improvizace se zúčastnilo 8 jednotlivců, přičemž naši ohnivci JayJay a Tom se umístili na 7. a 6. místě.

Ale to nebylo to nejdůležitější. Protože v kategorii show se po nás chtěla show s příběhem, rozhodli jsme se, že před tímto festivalem oprášíme naše „Piráty“. Show měla velký úspěch, a to hlavně u poroty, která nás ohodnotila na 3. místo! Odvezli jsme si tedy pohár, a máme ze sebe radost.

Druhý den (sobota) se konal průvod z náměstí až k letnímu kinu, kde má každý rok tento festival zázemí, workshopy – pro veřejnost i žongléry -, a nakonec samozřejmě GALASHOW. My osobně jsme si tento festival užili moc a nemůžeme se dočkat příštího ročníku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *