Ohňová show 1 osoby

Délka vystoupení: 5-8 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min. 4x4 metry

Stručný popis: Ukázka toho, co vše se dá s ohni dělat, od nejjednodušších prvků a triků po různé složitosti, plivání ohně

Cena: 2.799,- (k této show možno přikoupit pyrotechnické efekty – 400,-)

Doprava: 6,-/km


Ohňová show 3 osob

Délka vystoupení: cca 10 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min 5x5 metrů

Stručný popis: Důraz na vizuální podobu vystoupení, prvky párové akrobacie (i ve trojici), prvky „fireballs“, plivání ohně, pyrotechnika

Cena: 4.495,-

Doprava: 6,-/km


Ohňová show 4 osob

Délka vystoupení: 12-15 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min 5x5 metrů

Stručný popis: důraz na vizuální podobu, prvky párové akrobacie (i ve trojici), prvky „fireballs“, plivání ohně, pyrotechnika a „ženský element" (ohnivá obruč, tanec s vějíři)

Cena: 5.495,-

Doprava: 10,-/km

Ohňová show PIRÁTI

Délka vystoupení: 15 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min. 5x5 metrů

Stručný popis: Naše pohybové divadlo s ohni pro celou rodinu Vás zavede do poutavého příběhu, kde se jeden mladý pirát utká se svou smůlou a nakonec i smrtí. Vyhraje? Nebo ho jeho ohavné činy dovedou až do pekla, kam všichni hříšníci patří?

Cena: 8.129,-

Doprava: 6,-/km

A vystoupili na Pilsen Busking Festu 2018

Zvláštní požadavky

Délka vystoupení: dle domluvy 3-?? minut

Technické požadavky: dle domluvy

Stručný popis: Máte nějaké speciální přání? Show na určité téma? Příběh, který se Vám nepodařilo najít v našem portfoliu? Když si nás objednáte na termín vzdálenější 14-ti dnů, buďte bez obav. Rádi secvičíme ohnivou show přímo na míru Vaší akce, dle Vašich představ a požadavků. Chcete smísit ohně se světly? Bez problémů. Přejete si více pyrotechniky, méně ohně? V pořádku. Aby všude kolem létaly jiskry? Zařídíme. Máme přijet na ohňovou show v 10-ti lidech? Jistěže. Ať už nám chcete nadiktovat příběh naší show, nebo parametry, které má splňovat, vítáme tuto výzvu s otevřenou náručí!

Cena: dle parametrů show

Doprava: 6,-/km