Ohnivé Představení o Prometheovi

NOVINKA !! 

¨c

Kočka pro Ježíška

Délka vystoupení: 25-30 minut

Technické požadavky: prostor min 3x3 metry

Stručný popis: Interaktivní Vánoční pohádka pro děti o tom, proč by do Betléma měla patřit Kočka, a jak se vlastně stalo, že kočky získaly své zatahovací drápky. Celá pohádka je doprovázena zpěvy s pouze vokálními doprovody. Doporučený termín představení: Advent

Cena: 3.000,-

Doprava: 6,-/km


Poloimprovizované interaktivní pohádky pro nejmenší

Délka vystoupení: 20-30 minut

Technické požadavky: prostor min 3x3 metry

Stručný popis: Interaktivní pohádky na VAŠE zvolené téma. Vymyslete si 1-2 postavy, které by se v pohádce měly objevit, nebo pouze téma, ať už obšírné, nebo s minimálním prostorem pro nás. Cokoliv si budete přát - každé takové představení připravíme přímo Vám na míru, můžete se těšit na zapojování dětí do pohádky, vždy krátkou tvůrčí dílničku zakomponovanou přímo do divadelní hry, a písničku k tématu, která zazní (nejen) na konci pohádky. (Příklady již hraných pohádek - O zimní víle, O ztraceném strašidle, ...)

Cena: 2.499,-

Doprava: 6,-/km


Divadelní představení Popeleční Večeře

NOVINKA! K OBJEDNÁNÍ OD 1.7.2019

Délka vystoupení: ??

Technické požadavky: ??

Stručný popis: Tragikomedie posledních dnů Giordana Bruna ve věznici Svaté Inkvizice. Bruno, kterého zatkl agent Inkvizice Domenico, tráví své poslední dny před upálením na cele se dvěma potulnými komedianty, kteří byli zatčeni omylem a marně se dohadují proč. Z nudy se učí nazpaměť Brunova filozofická poselství. Bezděky tím Bruna donutí svoje komplexní myšlenky o nekonečnosti vesmíru a svobody myšlení zjednodušit tak, aby jim rozuměli i oni. Mezi Brunem a komedianty se vytvoří téměř otcovsko-synovský vztah. Do jejich vězeňské „pohody“ pravidelně zasahuje Domenico snažící se Bruna marně přimět k odvolání a spolupráci s Inkvizicí. Po Brunově smrti ke dvěma komediantům v cele přibude sám Domenico, obviněný ze sympatií k Brunovu učení. Oba komedianti se rozzáří radostí, když se jim Domenico přizná, že zná celé Brunovo díla nazpaměť, handrkují se s ním, za kolik večeří jim nadiktuje kolik kapitol, a s překvapením se od něho dozvídají, že ten vesmír je samozřejmě skutečně nekonečný. Domenicovi se zjevuje Brunův duch, aby mu popřál radostné vězeňské utrpení a sdělil mu, jaká je ta věčnost nuda.
(oficiální text DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s.)

Cena: ???

Doprava: ???