The Game

Délka vystoupení: 5 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min. 5x5 metrů

Stručný popis: Hravý a přitom napínavý duet upoutá vaši pozornost díky originálnímu propojení ohně a párové akrobacie. Můžete se těšit na ohnivé triky, podmanivou hudbu, akrobatické prvky a tanec. To vše se snoubí v poetickém příběhu s dynamickým nábojem.

Cena: již od 9.499,-

Zbabělec

Délka vystoupení: 15 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min. 5x5 metrů

Stručný popis: Naše pohybové divadlo s ohni pro celou rodinu Vás zavede do poutavého příběhu, kde mladý muž utíká před svým zaslouženým trestem, který se ale nenechá jen tak odbýt - uteče? Začne bojovat? Smíří se se svým osudem? Kdo ví...

Cena: již od 8.129,-

PROMETHEUS

Délka vystoupení: 25-30 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min. 7x7 metry

Stručný popis: Pověst o Prometheovi zapracovaná do divadelního představení s hereckými akcemi, ohni, stínohrou. Prometheus daruje lidem oheň, jenž jim byl sebrán, musí však nést následky, které to nese, především od vládce bohů - Dia. Ale nebojte, určitě bude happy end!

Cena: již od 11.999,-

 

Světelné války

Délka vystoupení: 15 minut

Technické požadavky: hudba, prostor min. 5x5 metrů

Stručný popis: Světelná show, jíž je ztvárněn příběh inspirován hvězdnými válkami - v tomto divadelním vystoupení uvidíte souboje se světelnými meči, akrobacii, herecké akce a spoustu světelných efektů!

Cena: již od 6.498,-
bmd

Kočka pro Ježíška

Délka vystoupení: 25-30 minut

Technické požadavky: prostor min 3x3 metry

Stručný popis: Interaktivní Vánoční pohádka pro děti o tom, proč by do Betléma měla patřit Kočka, a jak se vlastně stalo, že kočky získaly své zatahovací drápky. Celá pohádka je doprovázena zpěvy s pouze vokálními doprovody. Doporučený termín představení: Advent

Cena: již od 3.459,-

Popeleční večeře

Délka vystoupení: 120 minut

Technické požadavky: prostor min. 6x6 metrů

Stručný popis: Tragikomedie posledních dnů Giordana Bruna ve věznici se dvěma potulnými komedianty, kteří se z nudy učí zpaměti jeho učení. Naše pojetí této hry je doprovázeno prvky nového cirkusu - párová akrobacie, žonglování a ve venkovní verzi i ohni. Při vnitřní verzi používáme kombinaci LED a UV show.

 

Cena: vnitřní verze již od 8.799,- 
           venkovní verze již od 10.999,-